.

.

zlw-продавница за Чевли Рек Чевли Багажник,Едноставни Предмети за Домаќинството 3-Ниво Чевли Рек Складирање Организатор,Слободни Стои Чевли Полици Златна Боја за Че

zlw-продавница за Чевли Рек Чевли Багажник,Едноставни Предмети за Домаќинството 3-Ниво Чевли Рек Складирање Организатор,Слободни

DEN 1939.20

Количина на стоки
Това е достапна

Тоа го прави целосна употреба на просторот, може да се сместат високи потпетици, балет чевли, секојдневен чевли на децата чевли, и, исто така може да ја избришете преграда за да добиете повеќе простор за складирање.Лесен за инсталација : едноставен производ структура го прави инсталација многу лесно, само следете ги упатствата за да се стегне завртки за да се заврши на собранието задача.Отворените чевли решетката може да вентилација чевлите и заштеди време кога ќе го најде вистинскиот чевли секој ден.Мултифункционален полица : Поради неговата компактна структура, складирање полица е многу погодна за секој позиција : во влез или прошетка во плакарот можете да го прикажете вашиот чевли колекција, во дневната соба.Име на производ : чевли rack Product материјал : метал craft Product боја : gold Applicable сценарија : дневна соба, спална соба, канцеларија, студија, дневна, кујна, балкон, коридор, итн. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам. Поради разликата на светлината и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.Покрај тоа, неговиот уникатен стил на дизајн го прави погоден за повеќето сцени. Ве молиме потврдете го боја пред купување. Производот има само чевли багажник, ништо друго освен чевли rack4.

Основните својства

Додатоци на производот