.

.

Кам Caddie Шкорпија/EX Монтажа Knob Додаток Завртка со Стандардни ¼ – 20 Навој Пост/Конектор/Tripod Стил (Црна)

Кам Caddie Шкорпија/EX Монтажа Knob Додаток Завртка со Стандардни ¼ – 20 Навој Пост/Конектор/Tripod Стил (Црна)

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

Замена knob да прикачите вашата камера за Шкорпија или Шкорпија на ЕКС.На ¼ "-20 Монтажа Knob е изградена од композитни термопластични и челик за да се осигура вашата камера и додатоци се безбедно прицврстени.На ¼ "-20 пост обезбедува сите камери со стандардна tripod планината ќе одговара.Може да се користи како замена knob да прикачите вашата камера за Шкорпија или Шкорпија на ЕКС.Имаат резервна на рака во случај да го изгубите вашиот монтажа knob во клучен момент. (1) Големи Миење и (1) Мали миење се вклучени.На Cam Caddie Монтажа Knob е изградена од композитни термопластични & челик во САД.На 1/4"-20 навој Додаток Knob може да се користи на различни начини.Тоа може да се користи како замена knob да прикачите вашата камера за вашиот Шкорпија или Шкорпија на ЕКС.Исто така може да биде комбинирана со нашите Додаток Крило на планината повеќе објекти до вашиот екипаж.Нашиот уникатен дизајн обезбедува голема доза на флексибилност обезбедување секогаш можете да го прилагодите вашиот степен на пренос за да одговара на вашите производство потреби.Имајте резервна на рака и секогаш се подготвени.

Основните својства

Додатоци на производот