.

.

Притиснете На Лажни Ноктите Пакет - 48 Кт Заоблени Лажни Ноктите Сет со Комплет за Нокти, Лесно се Применуваат

Притиснете На Лажни Ноктите Пакет - 48 Кт Заоблени Лажни Ноктите Сет со Комплет за Нокти, Лесно се Применуваат

DEN 359.76

Количина на стоки
Това е достапна

Добиете салон за убавина-квалитет изглед со овие тренди прес-на нокти во само неколку минути.Супер лесно да се применуваат, нема гел е потребно, без УВ светлина, без да се чека за салонот термин.Совршен за кратко време облечен за посебни потреби како ноктите забава, роденден, празник, настани или да се префрлате помеѓу различните стилови на секојдневието. 48 НОКТИТЕ & 12 ГОЛЕМИНИ - Целосно 48 ноктите со 12 избрани големини за да најдат совршено се вклопуваат за вашите нокти.На прес-на ноктите се обновливи за повеќе пати, лесно да ги тргнеме, нема хаос, без кавга.Добиете тренди, салон за убавина-квалитет изглед на вашите нокти со минимален напор дома со оваа голема вредност 48 кт пакет прес-на ноктите set Why љубов прес-на ноктите - Лесно да се применуваат, нема гел, без УВ светлина е потребно. - Нема штета за вашите природни нокти. - Целосно 48 ноктите со 12 големини, можете лесно може да го најдете совршено се вклопуваат. - Лесно да се отстрани, без стрес, не да се расправаме. - Притиснете на ноктите ќе дополнителна заштита за вашиот nails Pro Совети : - да Користите ноктите штитови или штитници за дополнителна слој на заштита ако имате слаба или тенка нокти - да Користите ноктите чувари ако треба да ги тргнеме на нокти брзо - Ако не се обиде да било прес-на ноктите пред да се почне со леплива јазичиња, бидејќи тие се лесно да се отстрани - Иако на ноктите може да остане до 2 недели со соодветна грижа, тоа е не се препорачува носат прес-на ноктите за повеќе од една недела.

Основните својства

Додатоци на производот