.

.

JUSTYINGKAI Слушалката Слушалката PTT Микрофон Радио APX6000 APX7000 APX8000 DP3400 DP3600 DP3601 Воки Токи Прибор Погодни за полнење за Motorola Слушалки & Intercoms

JUSTYINGKAI Слушалката Слушалката PTT Микрофон Радио APX6000 APX7000 APX8000 DP3400 DP3600 DP3601 Воки Токи Прибор Погодни за полнење

DEN 624.00

Количина на стоки
Това е достапна

- 100% Сосема нов. - 1-Жица дизајн, едноставен, но практични. - Цврсти мулти-пински приклучок, издржливи во употреба. - Чувствуваат убаво PTT копчето, скриени микрофон во близина, лесно ракување. - D Форма на уво-кука, ergonomical дизајн, може да биде удобно, висеше над или лево или десно уво.Напомена : Пред исплата, ве молиме бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот transceiver.Ви благодариме.Компатибилен одговара за полнење За Motorola Радио : одговара За XPR Серија : XPR6300, XPR6350, XPR6380, XPR6500, XPR6550, XPR6580fit За Xi R Серија : Xi R P8200, Xi R P8208, Xi R P8260, Xi R P8268fit За ДП Серија : DP3400, DP3401, DP3600, DP3601 DGP4150, DGP4150+, DGP6150, DGP6150+одговара За APX серија : APX4000 APX6000 APX6000 XE APX6500 APX7000 APX7000 XEWhat е Во Парцела : 1 × Слушалки.

Основните својства

Додатоци на производот