.

.

Mayooni Момчиња Девојчиња Капетан Гаќи Суичери и Sweatpants Поставува Лесни Удобен Патент Јакни за Деца

Mayooni Момчиња Девојчиња Капетан Гаќи Суичери и Sweatpants Поставува Лесни Удобен Патент Јакни за Деца

DEN 719.76

Количина на стоки
Това е достапна

100% Памук.Материјал : Дише и мека рака се чувствуваат памук,со висок квалитет,издржливост.Дизајн : Ребрести ракав и полите се водат за пријатна одговара.Добра флексибилност и удобноста се овозможи на децата да се движат и се водат без да бидат ограничени.Прилики : На повик или спортски носат,мода и тренди, маскирани sweatshirt поставува како добар дар во празник, роденден, дури и за ноќта на Вештерките и Божиќ.тоа е погоден за носење на училиште,дома,на шопинг,датира,ден,итн.Нега : Рачно и машинско ладна вода се мијат,може да се користи фен.Забелешка : имаме многу големини за да изберете од.Ве молиме одберете според вашето дете е вистински висина и тежина и да се провери големината на табелата пред да купите.Ако вашето дете се допаѓа повеќе опуштени, ве молиме изберете една голема големина.Mayooni Момчиња Девојчиња Капетан Гаќи Суичери и Sweatpants Поставува Лесни Удобен Патент Јакни за Деца.

Основните својства

Додатоци на производот