.

.

HXRZZG Елка Складирање Торба, се Вклопува до 7 Ft Високи Расклопуваат за Одмор на Дрво, Тешки Божиќ Складирање Сад,Трајни 600D Оксфорд Материјал,Zippered Носи Торба со Рачки

HXRZZG Елка Складирање Торба, се Вклопува до 7 Ft Високи Расклопуваат за Одмор на Дрво, Тешки Божиќ Складирање Сад,Трајни 600D Оксфорд

DEN 1128.00

Количина на стоки
Това е достапна

Празникот дрво за чување е опремен со еден пар на армирано рачки за лесно ракување.Нашето дрво складирање кеси се задржи вашиот дрвја целосно заштитен од прашина, влага, па дури и мали critters.Со Патент Дизајн : Нашиот Божиќ складирање торба карактеристики мазна оперативни патент што ви овозможува да го отворите торба е доволно широка за да лесно се вклопи во вашиот дрво.Безбедност Продавница : Повеќето вештачки Новогодишни елки се користи за години и години, така ќе сакате да бидете сигурни дека вашата инвестиција е заштитена.Се вклопува до 7ft елка. Овие празник дрво складирање кеси сигурни дека се пространа.Без грижи на оштетување на вашиот дрво, додека ставајќи го во внатрешноста на чување торба. Ги заштитува и обезбедува празник венец украси од штети, прашина, влага, и штетници; па и со тоа€s секогаш е подготвен да ја покажат за Божиќ, Велигден, ноќта на Вештерките, и други посебни occasions4.5 cm Package Вклучува : 1 x Елка Складирање Торба.Голема Елка Складирање Перница : Лесно ги чувате вашите вештачка елка на крајот на годината со елката торба.Секоја мерка 152.Материјал : Се направени од тешки - должност, абење отпор 600 D оксфорд ткаенина материјал, кој може да се користи за долго време.

Основните својства

Додатоци на производот