.

.

ZHANGJINYISHOP Слободни Стои Чевли Полици Чевли Багажник,Едноставни Предмети за Домаќинството 3-Ниво Чевли Рек Складирање Организатор,Слободни Стои Чевли Полици Златна ?

ZHANGJINYISHOP Слободни Стои Чевли Полици Чевли Багажник,Едноставни Предмети за Домаќинството 3-Ниво Чевли Рек Складирање Организатор,Слободни

DEN 9647.04

Количина на стоки
Това е достапна

Име на производ : чевли rack Product материјал : метал craft Product боја : gold Applicable сценарија : дневна соба, спална соба, канцеларија, студија, дневна, кујна, балкон, коридор, итн.Ако имате било какви по-продажбата на прашања во врска со квалитетот, исто така можете да контактирате во било кое време. Поради разликата на светлината и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.Тоа ги задоволува нејзината цел добро : мала тежина, но стабилна.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте ме преку е-пошта, во кое било време, и јас ќе одговор за вас.Отворените чевли решетката може да вентилација чевлите и заштеди време кога ќе го најде вистинскиот чевли секој ден. Ве молиме потврдете го боја пред купување.Мултифункционален полица : Поради неговата компактна структура, складирање полица е многу погодна за секој позиција : во влез или прошетка во плакарот можете да го прикажете вашиот чевли колекција, во дневната соба.Тоа го прави целосна употреба на просторот, може да се сместат високи потпетици, балет чевли, секојдневен чевли на децата чевли, и, исто така може да ја избришете преграда за да добиете повеќе простор за складирање. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

Основните својства

Додатоци на производот