.

.

Ushio BC1818 5000114 - MHL-450 450W Метал Halide Сијалица

Ushio BC1818 5000114 - MHL-450 450W Метал Halide Сијалица

DEN 1925.76

Количина на стоки
Това е достапна

Боја/Крај : Јасно.Просечно Траење : 500 часа.Произведени во Јапонија. 450 вати - 140 волт - Вдлабнати Еден Контакт (R7s) База - Јасно Ushio Метал Halide КРИЕШЕ Сијалица.Боја/Крај : Јасно.Просечно Траење : 500 часа.Произведени во Јапонија.

Основните својства

Додатоци на производот