.

.

iPhone XR Случај Акварел, Akna GripTight Серија големо Влијание Силикон Покрие со Ултра Full HD Графика за iPhone XR (Дизајн 102541-НИ)

iPhone XR Случај Акварел, Akna GripTight Серија големо Влијание Силикон Покрие со Ултра Full HD Графика за iPhone XR (Дизајн 102541-НИ)

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

Сите-во-Едно технологија обезбедува изгради-во одговорни копчиња.Леплива зафат браник дизајн. 14-нозе капка тест помина, големо влијание функција.Компатибилен со i Phone XR (6.1").Гланц - елегантен и џеб пријателски.Grip Tight Серија го носи прекрасен i Phone случај со леплива зафат браник дизајн.Со 14 метри капка тест доказ, оваа серија ги комбинира дизајнот и заштита совршено.

Основните својства

Додатоци на производот