.

.

Samsung MLT-D115L H-Принос Blk Тонер Catridge

Samsung MLT-D115L H-Принос Blk Тонер Catridge

DEN 572.40

Количина на стоки
Това е достапна

Се продаваат како 1 Секој.Висок принос тонер кертриџ, до 3000 страници.Пакетот вклучува еден црн тонер кертриџ.Се зголеми печатење перформанси со вистински Samsung материјали Компатибилен со : Samsung Xpress SL- - апарат M2620, SL-M2620 D, SL-M2620 ND, SL-M2621, SL-M2670 FN, SL-M2670 N, SL-M2671 FH, SL-M2671 N, SL-M2820 DW, SL-M2820 ND, SL-M2821 ND, SL-M2830 DW, SL-M2870 FD, SL-M2870 FW.Компатибилен со : Samsung Xpress SL- - апарат M2620, SL-M2620 D, SL-M2620 ND, SL-M2621, SL-M2670 FN, SL-M2670 N, SL-M2671 FH, SL-M2671 N, SL-M2820 DW, SL-M2820 ND, SL-M2821 ND, SL-M2830 DW, SL-M2870 FD, SL-M2870 FW.Даде извештаи, презентации и други отпечатоци исклучителен квалитет со оваа Samsung MLT-D115 L висок принос црн тонер кертриџ.Искуство сигурен перформанси на овој црн тонер кертриџ.Црната боја е длабоко и живописни, обезбедување на текст и слики разлика смело со светло-обоени хартија за лесна за читање.Оваа Samsung висок принос тонер кертриџ е едноставно да се инсталира во одберете Samsung сите-во-едно машини и ласерски принтери, и тоа карактеристики на печатење на принос на 3.000 страници, па тоа е лесно да се заврши многу големи печатење проекти.Висок принос тонер кертриџ, до 3000 страници.Пакетот вклучува еден црн тонер кертриџ.Се зголеми печатење перформанси со вистински Samsung резерви.Компатибилен со : Samsung Xpress SL- - апарат M2620, SL-M2620 D, SL-M2620 ND, SL-M2621, SL-M2670 FN, SL-M2670 N, SL-M2671 FH, SL-M2671 N, SL-M2820 DW, SL-M2820 ND, SL-M2821 ND, SL-M2830 DW, SL-M2870 FD, SL-M2870 FW.

Основните својства

Додатоци на производот