.

.

Mtozon Bling Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно 2/Обратно лајт/Обратно за Жените, Dressy Хривнија Кристал Метал Wristband, Сребро.

Mtozon Bling Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно 2/Обратно лајт/Обратно за Жените, Dressy Хривнија Кристал Метал Wristband, Сребро.

DEN 431.76

Количина на стоки
Това е достапна

Доаѓа со промена на големината на алатката, Што лесно може да се отстрани екстра линкови да се вклопи во вашиот зглоб совршено, погоден за 5.1" зглобовите.Пакетот Вклучува : 1 x Метал бенд за Fitbit Versa1 x Tool Fitbit уредот НЕ е вклучен.Стилски дизајн го прави вашиот fitbit Обратно изгледа како накит види, ја подига вашиот стил за секој occasion Fashionable и се вклопува со различни тимови, Изгледа Добро Без Разлика Што Ќе се Носи.Врежан од премиум метал и во комбинација со врвен квалитет предизвика сјајна crytals, ова Обратно додатоци стои како симбол на луксуз, грациозност, елеганција и издржливост.Достапни во повеќе бои : Црна, Сребрена, Бакар се Зголеми.само изберете еден ви се допаѓа најдобар и да го персонализирате вашиот Fitbit100% задоволство и РИЗИК БЕСПЛАТНО гаранција : 18 МЕСЕЦ замена или ЦЕЛОСНА наплата без return If ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ве молиме порака ни за слободни замена или рефундирање без да се вратат.Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2/Обратно Лајт.Накит нараквица со bling кристали дизајн ќе го направат вашиот Fitbit Обратно погледнете повеќе елегантен и луксузен, погодна за приклучување партии или датира.Совршен подарок за Fitbit Обратно љубовници.Mtozon Замена Метал Бендови за Fitbit Обратно/Обратно 2/Обратно Lite Made на висок квалитет на Метал, комфорни и издржливи.Висок квалитет на метал со кристал, виткање затворач дизајн да се чува цврсто затворен, безбедно и елегантен. 18 месеци ГАРАНЦИЈА : Нашата гаранција време е подолго од другите како нашиот квалитет е загарантирана, безусловно реконструкција или повторно да ја прати со било кој квалитет на проблеми, живот, време пријателски услуги на клиентите.

Основните својства

Додатоци на производот