.

.

uxcell 3мм месо тело 10мм Конус Главата Сина Керамички Полирање Монтирани Точка 22 Компјутери

uxcell 3мм месо тело 10мм Конус Главата Сина Керамички Полирање Монтирани Точка 22 Компјутери

DEN 485.52

Количина на стоки
Това е достапна

Име На Производ : Монтирани Точка;Материјал : Керамика , Метал.Боја : Сина , Сребрена Тон;Глава Дијаметар : 10мм / 0.4".Глава Должина : 15mm / 0.6";месо тело со Дијаметар : 3мм / 0.12".Вкупна Должина : 45mm / 1.8";Тежина : 83g.Пакет Содржина : 22 x Монтирани Точка.Дизајниран со конус главата и метал месо тело.Оваа монтирани точка е погоден за мелење, полирање и обликување на метал или железо површината.

Основните својства

Додатоци на производот