.

.

WINSOON 12FT WinSoon Антички Врвот Монт Двојно Лизгачки Штала Дрво Вратата Хардвер Кабинет Комплет Црна

WINSOON 12FT WinSoon Антички Врвот Монт Двојно Лизгачки Штала Дрво Вратата Хардвер Кабинет Комплет Црна

DEN 2323.20

Количина на стоки
Това е достапна

Бренд : Win Soon Хардвер Материјал : Висок Квалитет На Јаглероден Челик Површина : Матирано Црна.Вратата Тежина Капацитет : 230lb; Одговара 2 Врати, Панел Околу Ширина : 36" секоја врата; на Врата завртување Околу Дебелина : 1 3/8" - 1 3/4".Пакетот Вклучува : (2) 78" Песна (1) Делница Плоча (10) Ѕидот Конектори (4) Ролки (4) Вратата Тапа (2) Подот Водич(1) за Инсталација рачно.Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.САМО хардвер е за продажба, ВРАТА НЕ се ВКЛУЧЕНИ.Производите доаѓаат со 5 година фабриката гаранција.Помина 120,000 пати отворање и затворање на тест. 2 x 6 FT Железнички(Две 72"Lx1-1/2"Wx1/4"H шини, 16" освен дупки за ѕид studs). 1 x Делница Плоча. 10 x Песна Поддршка (изработена од јаглероден челик, завртки се 8.8 одделение). 4 x Челик Закачалка (Закачалка рака е 1-1/2" широк и 1/4" дебела). 4 x Вратата Затка. 4 x Анти-скок Подлога. 2 x Вратата Водич. 1 x Хексадецимален Клуч.Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.

Основните својства

Додатоци на производот