.

.

Thomo за iPhone 11 Про Max Случај [Течни Силиконски Прстен Носителот на Потпирачот] [Анти-Нула Микрофибер Поставата], целото Тело Заштитен Браник Покрие Случај за iPhone 11 Про Ma

Thomo за iPhone 11 Про Max Случај [Течни Силиконски Прстен Носителот на Потпирачот] [Анти-Нула Микрофибер Поставата], целото Тело

DEN 456.00

Количина на стоки
Това е достапна

[Потпирачот Случај за i Phone 11 Про Max Случај 6.5 инчи] : Вграден-во 360 степени прилагодливи прстен носителот вклопува удобно над вашиот прст за да обезбедите дополнително безбедност кога го држите телефонот и може да се користи и како потпирач за раце-бесплатно гледање. [Одлична Заштита] : Течни силикони стојат iphone 11 про max случајот е едноставен и елегантен, која е многу популарна со јавноста.Случајот карактеристики 360 ° со полно работно тело капка заштита, отпорно на гребење и лесно да се чисти во текот на употребата. [Екран и камера за заштита] : поставените екран и камера рабови се заштити i Phone 11 Max Pro камера и екран од директна триење кога е поставен на маса.Сите копчиња и пристаништа се фино notched да се вклопи добро со i Phone волумен копчиња, од страна на копчиња и криви. [Мека Микрофибер Поставата Заштита] : случајот карактеристики мека, не се лизга микрофибер поставата дизајниран за заштита на задниот дел на телефонот.Чувство е помек отколку традиционалните заштитни случај, и го чувствувате е мазна, свиленкаста. [Thomo Бренд Гаранција и Внимателен Услуга] : Доколку имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас и ние сме подготвени да ви помогне!.

Основните својства

Додатоци на производот