.

.

X-DREE 1100W/1500W 155mm Дијаметар Пластични Воздушниот Компресор Замена Фан Покрива Црна(1100W / 1500W 155mm diámetro plástico compresor де aire cubierta де ventilador де reemplazo гора

X-DREE 1100W/1500W 155mm Дијаметар Пластични Воздушниот Компресор Замена Фан Покрива Црна(1100W / 1500W 155mm diámetro plástico compresor

DEN 976.80

Количина на стоки
Това е достапна

Тежина : 100g; Име на Производ : Воздушниот Компресор Фан Капак.Материјал : Пластика; Пакет Содржина : 1 x Воздушниот Компресор Фан Капак.Боја : Црна.Димензија : 155 x 25мм / 6.1" x 1"(D*H)(Dimensión : 155 x 25 mm / 6.1' 'x 1' '(D * H).Модел : 1100 W/1500 W(Modelo : 1100 W / 1500 W. 1100 W/1500 W 155mm Дијаметар Пластични Воздушниот Компресор Замена Фан Покрие Black Made на пластичен материјал во црна боја.Молчи Масло Слободни 1100 W/1500 W воздушниот компресор додатоци Фан капак.Опис на Spanish1100 W / 1500 W 155mm diámetro plástico compresor де aire cubierta де ventilador де reemplazo negro Peso : 100 г; Nombre del producto : Cubierta del ventilador del compresor де aire Material : Plástico; Contenido del paquete : 1 x Cubierta del ventilador del compresor де aire De боја negro Dimensión : 155 x 25 mm / 6.1' 'x 1' '(D * H) Modelo : 1100 W / 1500 W.

Основните својства

Додатоци на производот