.

.

Denville 1156F02 96-И Клеточна Култура Плоча со Капак, Рамно Дно (Пакување од 100)

Denville 1156F02 96-И Клеточна Култура Плоча со Капак, Рамно Дно (Пакување од 100)

DEN 9885.36

Количина на стоки
Това е достапна

Висока чистота, 100% богородица стиропор.Вакуум Плазма ткиво култура третман.Јасно многу повеќе за серијата следливост.Кора се отворени, поединечно завиткани & sterilized од гама зрачењето.Denville клеточна култура плочи имаат круг рабови за подобро ракување.Низок профил, ниско-испарување капак дизајн и Вакуум Плазма ткиво култура третман се обезбеди единствен раст.Мали нозе на дното делови на секоја плоча се елиминира стружење на микроскоп леќа.

Основните својства

Додатоци на производот