.

.

DIYHD 5FT Frameless Црна Лизгачки Стаклени Туш Вратата Работи Песна Штала Туш Вратата Возен Хардвер

DIYHD 5FT Frameless Црна Лизгачки Стаклени Туш Вратата Работи Песна Штала Туш Вратата Возен Хардвер

DEN 1055.76

Количина на стоки
Това е достапна

Само хардвер,Не вклучувајќи стакло;упатство за Инсталација може да бидат отфрлени од дното на опис на производот-Производ водичи и документи.Клиентите треба да се купи стаклените панели,ленти печат и земјата масовно да созд целосна туш кабина.Pls погледнете го нашиот цртеж за да ги проверите стакло дупки за стакло создателот.Нашите цевка не се drilled дупки за шини на подот водич треба да биде инсталиран под лизгање на врата завртување,Лизгање на врата завртување треба да се 10мм(0.394") пократок од фиксна стакло на возилото.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304 Surface : Бранеа / chrome /Black за selection Sliding песна големина : 5 FT / 6.6 FT за избор.Има еден кат водич треба да биде инсталиран под лизгање на врата завртување,Лизгање на врата завртување треба да се 10мм(0.394") пократок од фиксна стакло на возилото.

Основните својства

Додатоци на производот