.

.

Телото Ракавица Момчиња Sweatpants – Основни Активни Руно Joggers (Големина: 8-18)

Телото Ракавица Момчиња Sweatpants – Основни Активни Руно Joggers (Големина: 8-18)

DEN 1670.40

Количина на стоки
Това е достапна

УДОБНОСТА ОДГОВАРА : мека sweatpants функција еластична појаси и со ребрести ракав да се спречи панталони од добивање испреплетени под неговите нозе; Тие ќе го задржи удобен и да останете во место за време на некоја тренинг сесија.Машина За Миење.Овие удобен атлетик младите пот панталони се одлични за годината носат, одржување на вашиот млад човек свеж и модерен секој ден.Висок Квалитет потење се доволно силни за да застане до сите на вашите млад човек активности.Тие ќе го задржи убаво и топло во ладно време и се одличен избор за опуштање дома, спортување, или за пижами.Секојдневно Носат панталони се модерен избор за сите прилики.Тие имаат еластичен корселе со drawstring и врзани глуждови за совршено се вклопуваат.Се повлече На затворање.100% Полиестер.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ ТЕЛО РАКАВИЦА : Момчиња Активни Jogger Sweatpants; Инспириран од сите нешта вода, ние сме посветени на поддршката од народот страсти во и надвор од вода со квалитет спортски облека.Jogger Панталони беа направени со својата удобност во умот.Дали тој е во основно училиште, средно училиште, или високо образование, било момче ќе сакаат овие лесно, стилски повлече на панталони.Едноставно машина за миење и собори сува; ве Молиме Референца Варијации за Сите Достапни Големини ние сме убедени сте ќе треба да се најде елементи, кои секој кој треба подарок ќе апсолутно љубов и љубов!.

Основните својства

Додатоци на производот