.

.

Хамилтон 80024 1725 CX WISP Клипот Шприц, 250 Microliter

Хамилтон 80024 1725 CX WISP Клипот Шприц, 250 Microliter

DEN 3194.16

Количина на стоки
Това е достапна

Хамилтон 1700 серија Gastight шприц. 250 microliter. 1/4-28 UNF.Chemseal прекинувањето, без игла.Пакет на еден.Хамилтон Компанија произведува течност ракување, процесот analytics, роботика, и автоматски складирање на производи за живот науки и биотехнологијата индустрии.Компанијата, основана во 1953 година, е со седиште во Рено, NV.

Основните својства

Додатоци на производот