.

.

4 Круг Кука и Јамка Рака Пескарење Блок за Дрво Мебел Реставрација Дома Уметност Автомобил

4 Круг Кука и Јамка Рака Пескарење Блок за Дрво Мебел Реставрација Дома Уметност Автомобил

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

РАЗНОВРСНА : Идеален за машини, хоби, уметности и занаети, авто тело, base, продавница и автомобилската употреба.ПРОМЕНА НАДВОР ДИСКОВИ : Совршено да се користи со било 4-инчен пескарење, абразивни, полирање дискови е го прави лесно да се промени од дисковите.Компанијата ќе се држиме до претпријатието духот на "Квалитет, Ефикасност, Иновација и Интегритет".Ние производи се продаваат во Европа,Северна и Јужна Америка,Југо-Источна Азија,Блискиот Исток,итн Од основањето на нашата компанија се фокусира на иновации на products.By до сега,имаме 12 на пронајдок, патент,15 на корисен модел патент,17 на изглед патент,и 2 на ДСП патенти.Ние cordially добредојдовте на клиентите и дома и во странство да ни се придружат и да соработуваат со нас, што подобар живот и иднина заедно.

Основните својства

4x 2.4(Diameter x Height), great replacement for an orbital sander for smaller projects or when you don't want to use power tools :

Додатоци на производот