.

.

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Луизијана Државниот Универзитет LSU Банер Хибрид Случај Компатибилен со Apple iPhone 7 Плус/iPhone 8 Плус

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Луизијана Државниот Универзитет LSU Банер Хибрид Случај Компатибилен со Apple iPhone

DEN 502.80

Количина на стоки
Това е достапна

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Луизијана Државниот Универзитет LSU производ.Стилски и привлечни за печатење.Издржливи гума гел за тело.Поликарбонат задната плоча.Обезбедува крајната зафат.Покаже вашиот вистински бои со оваа голема изглед Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Луизијана Државниот Универзитет Случај.Можете да изберете од различни LSU дизајни да ја покажете вашата љубов и поддршка за Тигри и Лејди Тигрите!Имаме ви се опфатени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Луизијана на Државниот Универзитет во случаи на пазарот!Изграден Е Тешко.Нашите хибрид случај е изграден тешки, па вашиот уред се заштитени од удари и секојдневно носат и солза, додека додавање на контрола која не се лизга.Стојат Надвор.Опкружуваат вашиот уред со уникатен изглед кој бара внимание.Отпорен На Гребење.Воскресна усна дизајн се штити предниот дел на екранот и куќиштето од scuffs и гребнатини.Слајд во Стил.Едноставно поставете го вашиот уред во овој флексибилен облик - фитинг случај што го опкружува вашиот уред во сите-во текот заштита како личен телохранител!Вашиот уред ќе ви благодариме за тоа како огромна корист.Лесен Пристап.И флексибилен touch-чувствителни гел штитови на јачината на звукот и моќ на копчиња, додека одржување на пристаништа и звучници целосно достапни.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Луизијана Државниот Универзитет LSU product Stylish и атрактивни print Durable гума гел body Polycarbonate назад plate Provides крајната grip Protection против назад scratches Simple и лесна инсталација.

Основните својства

Додатоци на производот