.

.

Celltreat 229306 Мобилен Lifter, Двојно Крајот, Рамни Сечилото & J-Кука, Стерилни, Поединечно Завиткани, (случај на 100)

Celltreat 229306 Мобилен Lifter, Двојно Крајот, Рамни Сечилото & J-Кука, Стерилни, Поединечно Завиткани, (случај на 100)

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

Пакет Димензии : 34.036 L x 18.034 H x 22.098 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.0 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел број : 229306. Мобилен Lifters се "Двојно Заврши" дизајн со Рамна Сечилото на едниот крај и J-Кука или тесен Ножот на другиот крај.Овие lifters се идеални за собирање клетки од повеќе добро чинии и садови.

Основните својства

Додатоци на производот