.

.

На Bigs DVD - Глуми Лука Брајан и Џејсон Aldean

На Bigs DVD - Глуми Лука Брајан и Џејсон Aldean

DEN 744.00

Количина на стоки
Това е достапна

Тип На Производ : Спортинг Стоки.ги комбинира квалитет на изработка и ефикасна функција.Производот Поседува Голема Трајност.Направени Од Високо Квалитетни Материјали.ГОЛЕМИ ДОЛАРИ, ГОЛЕМИ КАМИОНИ, ГОЛЕМА ЗАБАВА!Префрлувањето на вината на Командантот на екипажот го поздравува да "НА BIGS" со Сезона 3 на нивните диво забавна DVD серија!На Buckmen имаат навистина outdone самите оваа година доставување на "ПОГОЛЕМА ДОЛАРИ" и "ГОЛЕМАТА ЗАБАВА" отколку што некогаш мисли е можно!Со пријатели Лука Брајан и Џејсон Aldean во кампот, екипажот се врати на повторно, пополнување на ладилникот со venison и има "ГОЛЕМА ВРЕМЕ" го прави тоа!Сезона 3, носи пушка и стрелаштво лови од држави никогаш не ја виделе на Buck Командант, како и неколку изненадувања на патот!Така дојде до елени камп со момчиња и видете што ќе се случи оваа година, во "BIGS"! 2010 ТРАЕЊЕ : ПРИБЛ. 71 МИН.

Основните својства

Додатоци на производот