.

.

J. W. Winco 906-NI-M22X1.5-ОУН DIN906 Навој Приклучок

J. W. Winco 906-NI-M22X1.5-ОУН DIN906 Навој Приклучок

DEN 173.76

Количина на стоки
Това е достапна

Навој Приклучоци со Заострените Тема.На стегање зависи од медиум, притисок, температура и материјал спарување.Со Микро-Енкапсулација.Земја на потекло : Германија.DIN 906 навој приклучоци се користи за да се затвори понесе дупки со цилиндрични заострените внатрешно тема.

Основните својства

Додатоци на производот