.

.

Бела Мечка Облека Ко. Во тешка категорија Hoody Стил 1000, Достапни во 18 Големини: XXS-6XL, LT-6XT

Бела Мечка Облека Ко. Во тешка категорија Hoody Стил 1000, Достапни во 18 Големини: XXS-6XL, LT-6XT

DEN 1535.76

Количина на стоки
Това е достапна

70% Памук, 30% Полиестер.Увезени. 3" # 5 YKK Патент со гума повлече затворање.Машина За Миење.Бела Мечка Облека Ко.Стил 1000 тешка категорија Маскирани Sweatshirt со 3" делумно zip Луксузен Sueded 70% Памук / 30% Полиестер, 11oz/yrd2 3-крај руно Ултра Удобност Нашите луксузни sueded материјал нуди врвна удобност и трајност. 3-инчен YKK патент овозможува лесно за вклучување/исклучување.Погодност Торбичка џеб содржи безбедносен/мобилен телефонски дел внатре со отворот за кабелот избега.Направете ја Своја спектар на 15 бои го прави наоѓање на добра сенка бриз.И со 18 достапни големини, оваа качулка е сигурно да се омилени—можеби ќе сакате еден во секоја боја!.

Основните својства

Додатоци на производот