.

.

uxcell Лабораторија Колба Поддршка Плута Стојат 100mm Дијаметар Круг Дното Држачот за 150ml-1000ml Колби 2 парчиња

uxcell Лабораторија Колба Поддршка Плута Стојат 100mm Дијаметар Круг Дното Држачот за 150ml-1000ml Колби 2 парчиња

DEN 441.60

Количина на стоки
Това е достапна

Се користи за Колби : 150ml - 1000ml; Внатрешен Дијаметар : 52mm / 2.05 инчен; Димензија : 100 x 30мм / 3.94 х 1.18 инчен (D*H).Обезбедувајќи поддршка за 150ml - 1000ml круг дното колби, удобен и практичен.Направени од плута материјал, Добра еластичност, Голем коефициент на Триење, Силна топлина и електрична изолација.Издржливи и здрав, својата инка дизајн овозможува да се приспособат на различни големина колби.Совршен за одржување на вашиот колби или други сферични дното контејнери од паѓање лесно.Опис : Обезбедувајќи поддршка за 150ml - 1000ml круг дното колби, удобен и практичен.Направени од плута материјал, мала тежина, Добра еластичност, Голем коефициент на Триење, Силна топлина и електрична изолација.Издржливи и здрав, својата инка дизајн овозможува да се приспособат на различни големина колби.Совршен за одржување на вашиот колби или други сферични дното контејнери од паѓање лесно.Спецификација : Материјал : Cork Use за Колби : 150ml - 1000ml Inner Дијаметар : 52mm / 2.05 inch Dimension : 100 x 30мм / 3.94 х 1.18 инчен (D*H)Пакет Содржина : - 2 x Колба Поддршка Стојат.

Основните својства

Додатоци на производот