.

.

Мемфис Аудио Една 14 Натоварен Куќиште 4400W Max 1 Ohm VIV Серија VIVE14S1

Мемфис Аудио Една 14 Натоварен Куќиште 4400W Max 1 Ohm VIV Серија VIVE14S1

DEN 2591.76

Количина на стоки
Това е достапна

17" од Страна на пристаништето куќиште дизајн Конструиран за да точната TS параметри Тепих Завиткани Куќиште VIV Везови Бранеа заврши преден панел Масивни 7.На DVVC (директни пропустливи глас калем) за ладење технологија брзо dissipates топлина дозволувајќи им на VIVE14 S1 да се игра погласен и подолго.Карактеристики : RMS/Врв Wattage : 2200/4400 Чувствителност : 86.На VIVE14 S1 беше дизајнирана и развиена во САД и е најдобар subwoofer некогаш создадени од Мемфис.5 d B Магнет Големина : 320 мл Монтажа Длабочина : 9.Моќ извира покриени од еден ден.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.На VIVE14 S1 е најмногу стравопочит-инспиративна subwoofer некогаш создадени од Мемфис.45 во Отсечени Дијаметар во : W : 30.Страна порта куќиште дизајн.Масивни 7.Мемфис опремени оваа subwoofer со преклопени двојно stitched опкружувачки за зголемување на екскурзија без да се жртвува ефективна површина.91" D(Горе) : 14.

Основните својства

Додатоци на производот