.

.

Телото Ракавица Момчиња Sweatpants – Основни Активни Руно Joggers (Големина: 8-18)

Телото Ракавица Момчиња Sweatpants – Основни Активни Руно Joggers (Големина: 8-18)

DEN 427.20

Количина на стоки
Това е достапна

Овие удобен атлетик младите пот панталони се одлични за годината носат, одржување на вашиот млад човек свеж и модерен секој ден.Тие имаат еластичен корселе со drawstring и врзани глуждови за совршено се вклопуваат.УДОБНОСТА ОДГОВАРА : мека sweatpants функција еластична појаси и со ребрести ракав да се спречи панталони од добивање испреплетени под неговите нозе; Тие ќе го задржи удобен и да останете во место за време на некоја тренинг сесија.Тој ќе изгледаат одлично во училиште, дружење со пријателите, или трошење на време со семејството.Едноставно машина за миење и собори сува; ве Молиме Референца Варијации за Сите Достапни Големини ние сме убедени сте ќе треба да се најде елементи, кои секој кој треба подарок ќе апсолутно љубов и љубов!.Тој ќе љубов носи овие за џогирање, фудбал, песна, и кошарка.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ ТЕЛО РАКАВИЦА : Момчиња Активни Jogger Sweatpants; Инспириран од сите нешта вода, ние сме посветени на поддршката од народот страсти во и надвор од вода со квалитет спортски облека.Стилски joggers се одлични за мали момчиња и тинејџерите.РАЗНОВРСНА : На лесни и дише атлетик панталона нуди максимална удобност да се задржи вашите активни момче се вклопуваат и кул без ограничување на движење; Совршен за секојдневна облека, се практикуваат кошарка, фудбал, трчање, или џогирање; Sweatpants исто така, може да се носи како pajama bottoms за момчиња.Не помине до оваа голема.УДОБЕН ЏЕБОВИ : Совршен за вашата мала момче да ги чува своите раце во неговата sweatpants џебови, кога тоа е зиморничав надвор или за чување на неговиот телефон, да ги клучевите, и други essentials.

Основните својства

Додатоци на производот