.

.

2x14 Видео Ѕид се Појави Надвор Систем на Монтирање на Хоризонтални Пруги Четири Фиксни Прикажува со Микро Приспособување Оружје Vesa Универзална ТВ Телевизија Монит?

2x14 Видео Ѕид се Појави Надвор Систем на Монтирање на Хоризонтални Пруги Четири Фиксни Прикажува со Микро Приспособување Оружје

DEN 2239.20

Количина на стоки
Това е достапна

Еден ѕид за вашиот 2x14 Видео Ѕид (Четири Телевизии).Вертикален или Хоризонтален режим за 32" 85" Телевизори.Поп надвор месеци за секој поединец Телевизија.Притисни во, притискаат за лесен пристап.Хоризонтална, Вертикална, и Ротациона Усогласувања за да се обезбеди прецизни ТВ локации.Ние лесно може да се продаде ова монтирање на системот за која БИЛО големина на видео ѕид.Поддржува 125 килограми по Телевизија.VESA Големини од 100x100 да 600x400. Нашите 2x14 Ѕид Систем е најлесен и повеќето пригоден начин да се качи 28 телевизии да ѕид.Овој систем се состои од модуларен хоризонтални пруги кои лесно е прикачена на вашиот ѕид studs преку само неколку завртки.Таа, исто така доаѓа со pop-out месеци (притисни во, притисни надвор) за секој од вашите Телевизии.Ова ви дава брз и лесен пристап до секоја единка во ЖИВО.Менито што се надвор месеци, исто така, имаат микро усогласувања за да се обезбеди вертикална, хоризонтална, и ротациона поставеност на секој од вашите монитори за да се создаде прекрасен и професионални видео ѕид систем. *Телевизори НЕ се вклучени во оваа понуда..вие сте купување на монтирање на комплет само.

Основните својства

Додатоци на производот