.

.

Новороденото Бебе Девојка Долг Ракав Pullover Флорални Sweatshirt Долго Панталона Тимови Есен Зима Облека

Новороденото Бебе Девојка Долг Ракав Pullover Флорални Sweatshirt Долго Панталона Тимови Есен Зима Облека

DEN 239.76

Количина на стоки
Това е достапна

СТИЛСКИ ДИЗАЈН-Pullover карактеристики цвет печати, околу врат и долги ракави.Дише, меки, кожни-пријателски, и не ја иритираат бебешка кожа.ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ-Стилски облека се совршени за секојдневниот живот, семејни дружења, роденден партии, фотографија и други прилики.87 Ракав : 9.17 Биста : 22.Направени од високо-квалитет на памучна ткаенина.45 Панталона Должина : 16. 110 Блузи Должина : 15.39 Биста : 22.17 Возраст : 0-6 Месеци.Вашиот малку ќе изгледа оваа симпатична облека, супер симпатична бебе девојка облека зима, бебе девојка да падне облека, бебе девојка зима облека.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ-Дизајниран од страна на М&БЕБЕ.75 Половината : 14.84 Панталона Должина : 17.06 Панталона Должина : 15.32 Возраст : 3 Години.39 Биста : 22.96 Биста : 23.32 Половината : 16.ГОЛЕМИНА-Достапно во 5 големини : 0-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 3 Години, погоден за бебе девојки од 0 до 3 години.80 Ракав : 12.75 Биста : 24.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за-1 pullover и 1 пар на панталони.17 Биста : 22.87 Ракав : 9.20 Рамо : 10.24 Панталона Должина : 18.05 Ракав : 10. -Големина(инчен). 80 Блузи Должина : 13.96 Возраст : 6-12 Months90 Блузи Должина : 14.66 Панталона Должина : 14.Одлично за Пролет, Есен Зима Повик за Секојдневно Носење, Home/Отворено Носат, 1-ви Роденден, Подароци, Партија, Близнаци облека, девојки, Сестра облека, Доаѓа Дома Облека, Бебе Туш, Photoshoot итн.62 Ракав : 11.60 Биста : 20. -Пакет Содржина : .96 Возраст : 6-12 Месеци.96 Биста : 23.17 Возраст : 0-6 Months80 Блузи Должина : 13.75 Биста : 24.80 Ракав : 12.62 Ракав : 11. 90 Блузи Должина : 14.76 Половината : 14.66 Панталона Должина : 14.50 Половината : 17.83 Ракав : 10. 1 x pullover1 x панталони.Идеален подарок за бебиња на родендени и други манифестации.

Основните својства

Додатоци на производот