.

.

Asmyna Хибрид Луксузни Решетки Блескави Со Некои Rhinestones Вкупно Одбрана Случај За Nokia Lumia 521 - Мало Пакување-Темно Сина/Црна

Asmyna Хибрид Луксузни Решетки Блескави Со Некои Rhinestones Вкупно Одбрана Случај За Nokia Lumia 521 - Мало Пакување-Темно Сина/Црна

DEN 194.40

Количина на стоки
Това е достапна

Тенок и елегантен случај дава нула заштита без додавање на многу големо.Направен од висок квалитет, лесни, и издржливи поликарбонат пластика.Доаѓа во две пластични парчиња кои лесно клип на задниот и предниот дел на телефонот.Го заштитува вашиот телефон од удари и гребнатини.Едноставно snap на мобилен телефон.Вашиот мобилен телефон ќе има сосема нов изглед.Smart дизајн, ви дава целосен пристап до сите функционалност и копчиња.Персонализирајте го и заштита на вашиот мобилен телефон со овој стилски заштитник покрие случај.Направени од издржлив пластика со силиконски случај линија и тешко пластични случај назад со начичкана кристал дијаманти.Заштита од гребнатини, нечистотија, масло и други елементи.Имаат отвори за јачина, од страна на копчиња, леќи на камерата, полнач пристаништа, звучници и сл.Нема алатки или инструкции потребно да се инсталира, само snap/исклучување.Компатибилен со Nokia Lumia 521.

Основните својства

Додатоци на производот