.

.

Лесни 15 инчен Лаптоп Торба Бизнис Гласник Чанти Париз, Ајфеловата Кула Торба Случај Ракав Компјутерски Таблет Торба за Носење Чанта за Мажи и Жени

Лесни 15 инчен Лаптоп Торба Бизнис Гласник Чанти Париз, Ајфеловата Кула Торба Случај Ракав Компјутерски Таблет Торба за Носење Чанта

DEN 1728.00

Количина на стоки
Това е достапна

15(L) x 11(W) инчи.Погоден за Лаптоп, компјутер Mac Book, таблет, Супер Бен, chromebook.итн. Направен од висок квалитет на меки КАДИФЕНИ-НАРЕДЕНИ и издржливи ПЛАТНО кои се спречи вашиот лаптоп од вода, прашина, нула, ја потресе и судир.За намалување на штетата предизвикана од случајно судир и стружење. Голем Капацитет. 1 ГЛАВНАТА ПРЕГРАДА за задржување на лаптоп, лаптоп, Mac Book, ultrabook, chromebook компјутер. 1 ПРЕД ПАТЕНТ ОДДЕЛ и 1 НАЗАД ПАТЕНТ ПРЕГРАДА за складирање на мали предмети како што се Mac Book глувчето, слушалка, кабли, пенкала и notepads, нудејќи додаде погодност. ПРЕНОСЛИВ и ПРИЛАГОДЛИВИ соочи РАМО РЕМЕНИ носи без стрес за вашето рамо и двојна цврсти РАЧКИ за долго време удобно носење.тоа исто така може да се трансформира како duffelbag секогаш кога ќе треба. Топ-вчитување на патент на вреќа глајд модели непречено и овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп компјутер.Две-страна за печатење, користејќи топлина боја сублимација техника, долготрајни ефекти.Ексклузивно трендовски дизајн, исто така, дава вашиот уред повеќето функционална уште модерен изглед, и ви овозможува да го носат вашиот лаптоп во уникатно елегантен стил.Тоа може да биде совршено се користи за проучување на бизнис одмор и патување, стилски и пристоен изглед, ќе биде воодушевен со нашите торба.ЗАБЕЛЕШКА : Може да не удобно се вклопуваат сите компјутери поради варијации во големина на различни модели, па ве молиме љубезно ве молиме да го проверите димензија на вашиот лаптоп да го изберат правото големина торба.

Основните својства

Додатоци на производот