.

.

KEEPREAL Детелина Лисја Влажно и Суво Торба за Текстил Пелена&Костим за капење,Travel&Плажа - Отпорен на Вода Влажни воздушни Перници - Совршени за Влажна Облека, Toiletries, 2 Па

KEEPREAL Детелина Лисја Влажно и Суво Торба за Текстил Пелена&Костим за капење,Travel&Плажа - Отпорен на Вода Влажни воздушни Перници

DEN 276.00

Количина на стоки
Това е достапна

Контактирате за ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Мала торба : L8.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.Мала торба за вашиот toiletries, битови и undergarment, чорапи и други belongings Features:❤ Две џебови дизајн, голем капацитет, лесен за чување.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ воздушни ПЕРНИЦИ-навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.9", може да се одржи на 2-3 пелени.Лесно да се clean Our ткаенина е wipeable и машина перат.Нашата топлина запечатени шевовите не дозволувајте вода бегство; водење на хаос каде што припаѓа - во внатрешноста на чантата.ВОДООТПОРЕН И ОБНОВЛИВИ-Во мокра торба е направен од водоотпорен TPU.Голем мокра торба е еднократно и е двојно обложени (внатрешни и надворешни), додека мала мокра торба е погоден за сѐ и сешто, како долна облека и toiletries.❤TPU дише и водоотпорен мембрана ефикасно да се заштити вашето бебе.Носат сите ваши елементи во една торба, додека одржување на вашата сува предмети сува и вашиот влажно или soiled одделни предмети.Без памук слој, дамките и мириса не се држи до вашата торба.ДОВОЛНО ПРОСТОР-2 компјутери се вклучени, Голема торба : L11.Тоа не содржат BPA и е безбедно за бебиња после тестирањето.❤Доаѓаат со snap lanyard за да се овозможи тоа може да бидат обесени насекаде.Спецификација : Голема торба : L14.Совршен за надворешна употреба или за патување.Овие влажни кеси се обновливи.

Основните својства

Додатоци на производот