.

.

Hhhong 5pcs 304 од не 'Рѓосувачки Челик Carabiner Snap Кука Морски Одделение 50mm 60mm 70mm 80mm Должина Овална Линк за Заклучување Carabiner (Боја : не' Рѓосувачки Челик 304, Големина : 8x80mm)

Hhhong 5pcs 304 од не 'Рѓосувачки Челик Carabiner Snap Кука Морски Одделение 50mm 60mm 70mm 80mm Должина Овална Линк за Заклучување

DEN 1529.28

Количина на стоки
Това е достапна

Направени од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, со цел да остане тешко во било која апликација.Нашите токи се дизајнирани да се користи во затворени простории или на отворено и имаат животен век од неколку години.Лесно да се отвори тока-со еден лесен-за-користење со една рака предизвика, таа може да се движи слободно и непречено, и може да се отвори/затвори лесно. 1. Брзи врски со силна пролет акција портата за правење на брзи додатоци на јаже, ремени, синџири и кабли. 2. Се отвора и затвора глатко како пролетта-натоварени портата, го прави лесно да се закачите на важни елементи за тоа. 3. 304 од не 'рѓосувачки челик за чувствувате сила, одличен' рѓа и корозија.Snap тока е многу погоден за употреба со јажиња, синџири, ремени, и е погодна за домашни, фарма, забава, градина и гаража апликации, и е погодна за речиси секоја употреба!Производ Specification Material : Нерѓосувачки Челик 304 Surface : Висок Polishing Size : 5x50mm 6x60mm 7x70mm 8x80mm Packing : 5pcs If имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи wholeheartedly, среќен шопинг!.

Основните својства

Додатоци на производот