.

.

Младата Деца Бебе Момче Есен Зима Облека Долг Ракав Romper Едно Парче Jumpsuit со Сонце Панталони 2 парчиња Облека Сет

Младата Деца Бебе Момче Есен Зима Облека Долг Ракав Romper Едно Парче Jumpsuit со Сонце Панталони 2 парчиња Облека Сет

DEN 263.76

Количина на стоки
Това е достапна

32 Биста : 20.90 Ракав : 10.5 Половината : 37 Age : 0-3 Месеци 70 Блузи Должина : 38 Биста : 46 Ракав : 24 Панталони Должина : 38 Половината : 38 Age : 3-6 Месеци 80 Блузи Должина : 40 Биста : 48 Ракав : 26 Панталони Должина : 41.81 Панталони Должина : 19.54 Возраст : 12-18 Месеци Спецификација Материјал : Памук Шема : Сонце Стил : Случајни Ракав Должина : Долги Применливи Пол : Унисекс Применливи Возраст : 0-18 Месеци Применливи Повод : Затворен & Отворено Пакет Содржина 1 x Romper 1 x Панталони Пријателски Совети : 1. [Настани]2 парчиња едно парче bodysuit onesie со панталони сет, совршен за секојдневно носење, дома носат, секојдневен, училиште, патувања, семејни дружења, отворено играње, празници, роденденот партии во есен и зима.5 Половината : 39 Age : 6-9 Месеци 90 Блузи Должина : 42 Биста : 50 Ракав : 28 Панталони Должина : 45 Половината : 40 Age : 9-12 Месеци 100 Блузи Должина : 44 Биста : 52 Ракав : 30 Панталони Должина : 48.35 Возраст : 6-9 Месеци 90 Блузи Должина : 16.75 Возраст : 9-12 Месеци 100 Блузи Должина : 17. [Size] Ова момче деца долги ракави кошули облека, одговара за 0-3 Months,3-6 Months,6-9 Months,9-12 Months,12-18 Months, симпатична дете момче есен зима сонце, облека, близнаци брат појавување на облека, најдобро за семејни собири за одмор или партија.Висок квалитет на ткаенини и не му наштети на бебето на кожата.72 Половината : 15.Drawstring еластичен појас панталони bottoms, сонце, печатење, изгледа многу шик и стилски, го прави вашето бебе лесно се издвојува за оваа зима.47 Ракав : 11.58 Половината : 14.96 Биста : 18. [Она што Ќе Добиете]1pc romper пижами+1pc панталони.Ветувањето Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

Основните својства

Додатоци на производот