.

.

Hendyijb Помине Clippers Ingrown Ноктот Секачи Педикир Алатки Анти-Поздравниот Olecran Podiatry Paronychia Корекција На Нокти Алатка (Боја : Црна)

Hendyijb Помине Clippers Ingrown Ноктот Секачи Педикир Алатки Анти-Поздравниот Olecran Podiatry Paronychia Корекција На Нокти Алатка

DEN 561.60

Количина на стоки
Това е достапна

▲Остар Нож - На clippers ќе направи вашите нокти совршено се намали и добро негувани, со јасни и прецизни нож, сечење на работ ќе не солза или подели ноктите. ❤Се намали armour темелно да ефективно да се ослободат вашите нозе. ❤Се реши проблемот така што одење веќе не боли, и неспособни за работа на обичните помине clippers го прави тоа деби. ❤Се намали armour темелно да ефективно да се ослободат вашите нозе. ❤Се реши проблемот така што одење веќе не боли, и неспособни за работа на обичните помине clippers го прави тоа деби.Material Stainless челик + кожа bag Item Бр.Ноктите Ритам Форцепс.

Основните својства

Додатоци на производот