.

.

Класичен Додатоци Fairway Делукс 4-Страна 2-Лице Голф Количка Куќиште За Клуб Автомобили, Тен

Класичен Додатоци Fairway Делукс 4-Страна 2-Лице Голф Количка Куќиште За Клуб Автомобили, Тен

DEN 4632.00

Количина на стоки
Това е достапна

Остатокот увери знаејќи вашиот hammock ќе го задржи својот изглед сезона по сезона.Овој комплет се вклопува Клуб Автомобили Преседан 2000 до сегашни модели исклучиво, голф автомобили не се вклучени.Обезбедува со куките на дното.100% Полиестер.Работи со задните canopies.На Fairway колекција од Класичен Додатоци е изграден околу обезбедување на квалитет на голф куќишта, капаци и други додатоци - овозможувајќи ви да се фокусира на играта и не прогноза.Шофершајбната складиште џеб, и zippered задниот прозорец и се тркалаат-до задниот панел се овозможи лесен пристап до голф клубови.Нуди елегантна, разбраното стил, нашите Montlake времето е отпорен на отворено патио пазарот чадори функција нашите трајни Fade Safe Ткаенина Систем.Држи golf коли чиста и сува во складирање.Брз zip-исклучување на шофершајбната продавници пред складиште џеб.Zippered задниот прозорец и се тркалаат-до задниот панел се овозможи лесен пристап до голф клубови.Шофершајбната и врати се тркалаат до stow од патот.Карактеристики Вклучуваат : Обезбедува со куките на дното, Брз zip-исклучување на шофершајбната продавници во предниот џеб, Супер-јасно прозорец материјал со тешки-должност полиестер ѕидови и врвот zippered врати и панели, брзо и лесно да се прилагоди на било какви временски услови, и за носење вклучени.5"L x 40"W (задниот) x 35"W (пред).Клуб Количка Преседан Голф Количка Куќиште држи вашиот автомобил голф чиста и сува, додека во складирање.

Основните својства

Додатоци на производот