.

.

ZEFOTIM Мажите спортски сали, Фитнес и боди билдинг Мускулите без Ракави Singlet Т-Маица Топ Вест на Резервоар

ZEFOTIM Мажите спортски сали, Фитнес и боди билдинг Мускулите без Ракави Singlet Т-Маица Топ Вест на Резервоар

DEN 68.88

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ❤ Материјал : 100% Полиестер, мек материјал, светло и удобно, добра еластичност, не е лесно да се деформира, не е лесно да исчезнат.Еластична затворање.блузи.блузи.блузи.блузи.блузи.Големина на : Medium | Боја : Беж Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Основните својства

Додатоци на производот