.

.

Babyganics Пелени, Големина 2, 30 Кт, Ултра Абсорбента Пелени, 2 Пакети

Babyganics Пелени, Големина 2, 30 Кт, Ултра Абсорбента Пелени, 2 Пакети

DEN 839.76

Количина на стоки
Това е достапна

Формулиран со Neo Nourish Семе на Нафта Мешавина : нашата сопствена мешавина од домати, сончоглед, брусница, црна ким и малина семе масла.Ултра абсорбента за течење заштита.Удобно се вклопуваат, Меки се водат страни.Тенок дизајн, тројно слој јадро.Wetness индикатор големини nb-2. Пелени може да биде тешко за паричникот, нашата планета и вашето бебе е чувствителна кожа.Тоа е причината зошто ние дизајниран нашата кожа љубов пелени за подобро да одговара на вашите вредности и вашето бебе.Нашите пелени се наменети за супериорна удобност & одговара и подобрени absorbency.Начинот на кој вашето бебе плаче преку пелени, ќе заслужи оној кој е само за совршен.Така одат напред и да го купи нив од страна на тон, па можете да го цениме нив еден по еден.

Основните својства

Додатоци на производот