.

.

Денот на вљубените Карневал xianshi Лесен и Пренослив Стил, РОЕ Extender, 200m/656.2 ft Ефективен Опсег 2000 м-р 12V РОЕ Switch Моќ, за Компаниите Домаќинство

Денот на вљубените Карневал xianshi Лесен и Пренослив Стил, РОЕ Extender, 200m/656.2 ft Ефективен Опсег 2000 м-р 12V РОЕ Switch Моќ,

DEN 871.20

Количина на стоки
Това е достапна

Две камери, преку еден кабел, што е повеќе економски и практични.Лесен и пренослив стил, тоа е удобен за носење и чување.Компатибилен за DAHUA РОЕ на копчињата/ВИДЕО.Не packet loss, без одлагање, не слабеењето, ефективна растојание до 656.2 ft.Прецизност производство прави тоа има стабилни и професионални перформанси.Функција : 1. Две камери, преку еден кабел, што е повеќе економски и практични.2. Компатибилен за DAHUA РОЕ на копчињата/ВИДЕО.3. Не packet loss, без одлагање, не слабеењето, ефективна растојание до 656.2 ft.4. Прецизност производство прави тоа има стабилни и професионални перформанси.5. Лесен и пренослив стил, тоа е удобен за носење и чување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : РОЕ Switch Extender Боја : Како на сликата shown Effective Опсег : Прибл. 200m/656.2 ft Храна Тековна : 2000 (m A)се Хранат Напон : 12 VBackplane пропусниот Опсег : 1.0 GBPort Број : 2 Ports Transport : 10/100 MPackage Листа : 1 x РОЕ Switch Extender .

Основните својства

Додатоци на производот