.

.

Umpqua Превиди 500 ZS2 Градите/Пакет за Полнење

Umpqua Превиди 500 ZS2 Градите/Пакет за Полнење

DEN 1555.20

Количина на стоки
Това е достапна

Монтажни ранец за екстра складирање и хидратација пакет. 4-Точка подигнат прилог за сите-ден удобност.YKK Затворени нога лизгачи. 420 D и Balistic Најлон.Две надворешни водат-mesh tippet/додаток џебови.Вратот вирус и видливоста се секогаш компромис со градите пакети На Превиди се решава и со точка 4 се подигнат приврзаност и елегантни заострените се соочи И со овој комплет може да изберете од две назад опции на рамна мрежа назад и целосна 550 кубни инчи назад со нето holster И на големиот Zero Sweep карактеристики доаѓаат заедно за возење Две ZS ремените станици одлична за nipper и floatant прилог ambidextrous hemostat станица пена летаат печ и tippet капакот на држачот за сите вашиот клуч додатоци ZS2 верзија сега вклучува molle модуларен прилог станица дозволувајќи им на интеграција со ZS2 додатоци Две се водат мрежа џебови коло од можностите за складирање КАРАКТЕРИСТИКИ : 4 Точка подигнат прилог за целиот ден удобност 2x Zs Ремените Станици со hypalon прилог бендови 2x ZS Hemostat Земи Јазичиња ambidextrous ZS Пена Летаат Печ Станица вклучува пена печ ZS Кабелот Tippet Носителот stowable кога не е во употреба Molle Модуларен Прилог станица компатибилен со ZS2 додатоци ZS2 Пена Летаат Печ ZS2 Гел Floatant Носителот ZS2 Shimi Тресат Floatant Носителот ZS2 Tippet Носителот ZS2 Нето Носителот Затворени нога патент лизгачи за да се минимизира линија snags YKK патентите Капацитет 500 кубни во.

Основните својства

Додатоци на производот