.

.

20cm Фотографија Dimmable LED Selfie Прстен Светлина Видео во Живо за USB Светилка со Телефонот Носителот Tripod 35cm/13.78 инчен

20cm Фотографија Dimmable LED Selfie Прстен Светлина Видео во Живо за USB Светилка со Телефонот Носителот Tripod 35cm/13.78 инчен

DEN 405.60

Количина на стоки
Това е достапна

Прстен Светлина Универзална 1/4 инчи завртка, може да биде инсталиран на секој производ кој го поддржува 1/4 завртка заеднички.USB Прстен Светлина Обезбеди соодветно и избалансирано природна светлина, донесе без сенка отворот ефект.Dimmable Прстен Светлина 1.

Основните својства

Додатоци на производот