.

.

PROSCAN Комбо Далечински управувач за PLED1526A-C PLEDV2213A-Б PLEDV1520A Комбо DVD+TV на Далечинскиот

PROSCAN Комбо Далечински управувач за PLED1526A-C PLEDV2213A-Б PLEDV1520A Комбо DVD+TV на Далечинскиот

DEN 144.00

Количина на стоки
Това е достапна

Ова е оригинален бренд нови proscan комбо DVD+ TV remote.не треба било каква програма, само стави во батеријата може да се работи!.САД Продавачот, брзи превозот!. 30 дена Гаранција!слободна размена или да се врати превозот!.Се работи за Proscan PLED2694 A PLC3708 A PLCD3283 A PLCD3717 A PLCD4692 A : PLDED3273 A PLCD5092 A-Б ТВ.Ова е сосема нов оригинален PROSCAN Комбо DVD+TV на далечинскиот управувач.и не се потребни никакви програма, само стави во батеријата може да се работи!Некои знаејќи Комбо DVD+ТВ Модел како што е подолу : PLED1526 A-C PLEDV2213 A-Б PLEDV1520 A Ова е сосема нов оригиналниот далечински управувач, нема потреба од било прилагодување, само стави во батеријата може да работи, сосема нов!Забелешка : за Да се заштити логото, ние додадете налепница РК-015 или во РК-017 на логото, па ве молиме да се отстрани РК-015 или во РК-017 откако ќе го добиете вашиот далечински управувач, а Потоа можете да го видите Бренд Лого.ако секое барање, ве молиме ги споделите со нас пред да се даде повратна информација за нас, ние ќе се реши за вас, благодарам многу!.

Основните својства

Додатоци на производот