.

.

Деца Бебе Девојка Ребрести Облека Без Ракави Оглавник Резервоарот Врвот Шпагети Рака Cami Врвот Солидна, Обичните Летната Облека

Деца Бебе Девојка Ребрести Облека Без Ракави Оглавник Резервоарот Врвот Шпагети Рака Cami Врвот Солидна, Обичните Летната Облека

DEN 134.16

Количина на стоки
Това е достапна

[ПОВОД] : Погоден за повик за секојдневно носење,loungwear,дома носат,playwear,спиење носат,pjs,фотографија,семејството ден, роденден,забава,одмор,патување,училиште. [ФУНКЦИЈА] : Деца деца девојка camisole резервоарот врвот.Без ракави оглавник.Препорачаната возраст за повикување само.Тоа е, исто така, совршен подарок идеја за млади девојки во специјално фестивали или повод. >> Големина на Табелата : (cm) 18-24 M Должина : 36 Биста : 56 Age : 18-24 Месеци 2-3 Y Должина : 38 Биста : 58 Age : 3 Години 3-4 Y Должина : 40 Биста : 60 Age : 3-4 Години, 4-5 Y Должина : 42 Биста : 62. >>Прогласи : Некои испорака можеби малку задоцнето во текот на оваа специјална период,ве Молиме да се разбере,ви Благодариме.

Основните својства

Додатоци на производот