.

.

Stiesy 100 Компјутери Faux Крзно Коса Scrunchies Fuzzy Кожен Вештачко Крзно Ластичињата Врски Меки Пом Пом Коса Бенд конска опашка Носителот Коса Додатоци Зглоб Бенд за Мало Дев?

Stiesy 100 Компјутери Faux Крзно Коса Scrunchies Fuzzy Кожен Вештачко Крзно Ластичињата Врски Меки Пом Пом Коса Бенд конска опашка

DEN 671.52

Количина на стоки
Това е достапна

✿ МАТЕРИЈАЛ Направен од висок квалитет на faux mink крзно,тежината на целиот производ е светлина, нема да донесе многу оптоварување за вас. ✿ ГОЛЕМИНА - Околу 80mm во дијаметар, 40mm во внатрешен дијаметар, 35mm дебел;Пакет вклучуваат 100 парчиња во пакет. ✿ ДИЗАЈНИ - Секоја коса бенд со трајни гума јаже, што може да се фати вашата коса добро и ќе не боли вашата коса, лесно да се носат на или полетување. ✿ ШИРОКО се КОРИСТИ - ashion faux крзно венчиња може да натпревар различни потреби, како на пример дневни, партија, вечера, спорт, патување. ✿ Ве молиме ИМАЈТЕ предвид - Бои на faux mink крзно венчиња се случајно се меша во секоја торба.Спецификации : ✿ МАТЕРИЈАЛ Направен од висок квалитет на faux mink крзно,тежината на целиот производ е светлина, нема да донесе многу оптоварување за вас. ✿ ГОЛЕМИНА - Околу 80mm во дијаметар, 40mm во внатрешен дијаметар, 35mm дебел;Пакет вклучуваат 100 парчиња во пакет.✿ ДИЗАЈНИ - Секоја коса бенд со трајни гума јаже, што може да се фати вашата коса добро и ќе не боли вашата коса, лесно да се носат на или полетување.✿ ШИРОКО се КОРИСТИ - ashion faux крзно венчиња може да натпревар различни потреби, како на пример дневни, партија, вечера, спорт, патување.✿ Ве молиме ИМАЈТЕ предвид - Бои на faux mink крзно венчиња се случајно се меша во секоја торба.Ве молиме Имајте на ум : Боја може да биде малку поинаква од слика, бидејќи на различни екранот на уредот.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние може да recolve вашиот проблем што е можно поскоро,ви благодариме!.

Основните својства

Додатоци на производот