.

.

Сребро за Безбедност на Иглички Облека Безбедност Pin Задржете Pin Големина 30 MM - Пакет од 10 (1000 Компјутери)

Сребро за Безбедност на Иглички Облека Безбедност Pin Задржете Pin Големина 30 MM - Пакет од 10 (1000 Компјутери)

DEN 1003.20

Количина на стоки
Това е достапна

ПРОДАЖБА НА - Пакет од 10(1000 Компјутери).Иглички се криви за полесно прикачување.Сребро Метал И Челик.Може да се направи брз лек за лабава hemline или исчезнати копче-одлично за работа со клиентите.За повеќе информации за овој производ, ве молиме прочитајте ги опис.Овие безбедност игли се одлични за секојдневниот домашна употреба.Идеална за правење на брз поправка или за одржување ткаенини за време на процесот на шиење.Овој сет од 1000 компјутери ќе трае многу долго време во просечно домаќинство.Овој пакет содржи 1000 парчиња од сребрена боја за безбедност на иглички.Овие игли се дојде во 30 mm димензии.Може да се направи брз лек за лабава hemline или исчезнати копче-одлично за работа со клиентите.

Основните својства

Додатоци на производот