.

.

GemAbyss Монистра скапоцен камен 5 МЕТРИ Црна Оникс Rondelle Rosary Стил Beaded Синџир 6mm, Жица Завиткан 24k Злато Позлатен Синџир Код-MVG-14917

GemAbyss Монистра скапоцен камен 5 МЕТРИ Црна Оникс Rondelle Rosary Стил Beaded Синџир 6mm, Жица Завиткан 24k Злато Позлатен Синџир

DEN 2099.76

Количина на стоки
Това е достапна

Gem Abyss МОНИСТРА скапоцен камен 5 МЕТРИ Црна Оникс Rondelle Rosary Стил Beaded Синџир 6mm, Жица Завиткан 24k Злато Позлатен Синџир.Скапоцен камен Titel - 5 МЕТРИ Црна Оникс Rondelle Rosary Стил Beaded Синџир 6mm, Жица Завиткан 24k Злато Позлатен Синџир.Yes (да).Јас не прифаќаме големо или трговија на големо и наредби за секој скапоцен камен во било кој облик и големина на кои ќе добиете најдобри големопродажните цени!Оттука можете да ме контактирате со вашиот барање на големо или трговија на големо цел.Јас ќе бидам среќен да се исполни вашата нарачка.Јас секогаш користете добри пластични кутии и меур заврши за пакување како да се обезбеди и заштита на секоја ставка и да се избегне било кршење.Така, Ако би сакал да се испрати било пакет за вашите најблиски со Подарок Завиткување тогаш вие само треба да оставите белешка вашата нарачка и ќе Подарок Завиткајте ги и брод.Сите скапоцен камен фацетирани rondelle за изработка на накит, украс или колекција цели.Идеален за jewelers, дизајнери, хобисти, crafters, собирачи и тинејџери деца (како beading проектот).

Основните својства

Додатоци на производот