.

.

ИНДУСТРИСКИ MRO 3000140 RS232/422 NSMP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO 3000140 RS232/422 NSMP-ОЕМ

DEN 796.80

Количина на стоки
Това е достапна

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).ПРЕНАПОНИ ИНТЕРФЕЈС.

Основните својства

Додатоци на производот