.

.

Солидна Круг Главата Месинг Ноктите 5000pcs 1.2x20mm SCRW-207668

Солидна Круг Главата Месинг Ноктите 5000pcs 1.2x20mm SCRW-207668

DEN 1339.20

Количина на стоки
Това е достапна

Ве молиме изберете ставка Големина, Количина, Боја carefuly пред да нарачате.DIY Материјали : Металугрија.Материјал : Бакар.Глава Стил : Тркалезна.Опис : Цврсти круг главата месинг ноктите 5000pcs 1.2x20mm - Суровини : цврсти месинг - Дијаметар : 1. 2mm - Глава дијаметар : 4mm - Раководител тип : изборен круг - Должина на : 20mm Item Спецификација : DIY Материјали : Metalworking Material : Copper Head Стил : Round Package : 1000 Pcs & Aboveis_customized : Yes.

Основните својства

Додатоци на производот