.

.

У Облик на Четка за заби Домаќин, У Облик на Четка за заби Главната Единица Водоотпорен Длабоко Чистење за Патување за Дома

У Облик на Четка за заби Домаќин, У Облик на Четка за заби Главната Единица Водоотпорен Длабоко Чистење за Патување за Дома

DEN 544.56

Количина на стоки
Това е достапна

Белење на заби : 360° omni насочен четкање акција, четкање на забите и непцата масажа 2 во 1, отстрани забот на дамки и помогне да ги избелуваат забите.Внесете соодветните четка за заби главата во домаќин конектор за употреба.Намалување на Парадонтална Болест : Може ефикасно да се спречи заболување atrophy, промовирање на прегледи на циркулацијата на крвта и намалување на парадонтална болест.Чекор 3 : Направете го забот за чистење, чистење на заби, и сув.Брзо И Ефикасно Чистење : Брзо и ефикасно чистење на забите на усната празнина за да се задржи на забите го модифицираме проблеми. Белење на заби : 360° omni насочен четкање акција, четкање на забите и непцата масажа 2 во 1, отстрани забот на дамки и помогне да ги избелуваат забите.Чекор 1 : Притисне на паста за заби во четка за заби главата.7 VRated Моќ : . Намалување на Парадонтална Болест : Може ефикасно да се спречи заболување atrophy, промовирање на прегледи на циркулацијата на крвта и намалување на парадонтална болест.Функција : 1.Одличен Материјал : Користење на храна одделение силиконски и висок квалитет на АБС материјал, безбедно и еко пријателски, цврста и издржлива, ергономски дизајн, лесно да се одржи.Водоотпорен Дизајн : Усвојување на сите круг водоотпорен запечатување дизајн, лесно да се користи во када, лесно да се чисти и да го користите, ви донесе олеснување. Брзо И Ефикасно Чистење : Брзо и ефикасно чистење на забите на усната празнина за да се задржи на забите го модифицираме проблеми.Чекор 2 : Нежно место на горните и долните заби на четка за заби главата вдлабнатини, потоа притиснете на прекинувачот, се тресат тоа со вашата рака за да ја допре големи заби на двете страни.

Основните својства

Item Type:
U Shaped Toothbrush Host
Material:
ABS, Silicone
Rated Voltage:
3.2~3.7V
Rated Power:
Working Current:
Charging Time:
Built-In Lithium Battery:
800mAh
Package List:
1 x Host :
1 x Manual :
1 x USB Charging Cable :
This product ha :

Додатоци на производот